Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziewczyna miała na imię Magda Klajda chodziła do GIMNAZJUM NR. 3 w Świdniku do 3 klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
2 chłopaków było z Rudna za Parczewem i jechali z jedną dziewczyną. Jeden miał około 19-20 lat a drugi nieco starszy, nie wiem dokładnie, a o dziewczynie nic mi nie wiadomo. ;(
Dziewczyna to Madziaa naszaaa [*] wspaniała dziewczyna, życie miała dopiero przed sobą, planyy. Chodziłam z nia do szkoły. Nie moge jeszcze w to uwierezyć. To straszne i jestem oburzona niektórymi z tych komentarzy ! Nie macie prawa oceniac ludzi, których nie znaliście ! Mam nadzieję, że nie cierpieli, ze tam będzie im lepiej [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wypadku zginęła moja koleżanka Magda Klajda, wracając z wesela nad ranem, nikt nie spodziewał się tego wypadku, miał być to normalny dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych... I nie przejmujcie się niektórymi obrażliwymi wypowiedziami to są ludzie którzy nigdy nie przeżyli takiej tragedi i nie życzę im tego bo wiem jaki to ból. Współczuje też koleżankom które się wypowiadaja. Spróbujcie wesprzeć rodzinę zmarłych to jest im teraz bardzo potrzebne. Pokój ich duszom... (*)(*)(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAŁEM TYCH DWÓCH CHLOPAKÓW, ZNAM ICH RODZINY, JESTEM Z RADCZA Z SASIĘDNIEJ WSI, NAWET SOBIE NIE WYOBRAŻACIE CO PRZEŻYWAJĄ ICH RODZINY, ZNAJOMI, PRZYJACIELE TO JEST NAJGORSZE CO MOŻE BYĆ I PROSZĘ NIE PISZCIE TAKICH GŁUPOT JAK NIE JESTEŚCIE PEWNI, JUTRO JEST POGRZEB 0 12 W RUDNIE I NIGDY WAS NIE ZAPOMNIMY, PAMIĘTAM ICH ZAWSZE UŚMIECHNIĘTYCH I ŻYCZLIWYCH. BEDĘ SIĘ ZA NICH MODLIŁ ZA TĄ DZIEWCZYNĘ RÓWNIEŻ CHOCIAŻ JEJ NIE ZNAŁEM ALE ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ CO PRZEŻYWA JEJ RODZINA. TYLE ŁEZ, BÓLU, ROZPACZY.... BOŻE KOCHANY POMÓZ NAM WSZYSTKIM ZROZUMIEĆ DLACZEGO ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ci, co odchodzą, wciąż z nami są..." Pragnę złożyć szczere wyrazy współczucia Rodzinom i Przyjaciołom tych młodych ludzi... Osobiście znałam Magdę i nie mogę sobie wyobrazić, że nie usłyszę jej radosnego, zaraźliwego śmiechu, nie zobaczę więcej pogodnej, radosnej, ślicznej buźki... Spoczywaj, Magdo, w spokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
A owszem, ważne. Zginęli "na własne życzenie" czy splot tragicznych okoliczności. W każdym razie "wszystko się dzieje z woli Boga i nic się nie dzieje bez woli jego". Więc? Katolik powinien zaakceptować bez uwag. Protestować może tylko niewierzący.
ten cynizm zachowaj dla siebie i obyś nigdy nie chował swoich dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='16.05.2010, 15:03:31' post='286394'] I co się później dziwić że do młodych ludzi nic nie dociera skoro nawet nie potrafią czytać. Moja droga, mamy wpływ na wiele rzeczy, o czym się zresztą przekonasz jak dorośniesz i parę razy od życia dostaniesz nauczkę. Od nas zależy jakich dokonamy wyborów. Ten młody chłopak postąpił nieodpowiedzialnie i jakkolwiek jest mi zarówno jego jak i pozostałych ofiar żal nie mogę pochwalić tego, że nie myślał siadając za kierownicę i nie pochwalę nikogo kto w podobny sposób jeździ. ROZCZARUJĘ CIĘ ALE TYM RAZEM TO NIE BYŁ ALKOHOL I ZWYKŁA GŁUPOTA MAŁOLATÓW. RODZICE MAGDY STRACILI SWE JEDYNE DZIECKO - WSPANIAŁĄ DZIEWCZYNĘ. AHA MAM45 LAT I WIEM CO PISZĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mark napisał:
Ciekawe od kogo teraz rodziny dwojga zabitych w tym wypadku dostaną odszkodowanie ? Bo to, że za śmierć odpowiada kierowca to chyba jasne jak Słońce. Jazda o 6 rano po weselu, brawura (auto skasowane jak się patrzy).
auto które ty widzisz jest też pocięte przez strażaków, maska w samochodzie powinna przejąć na siebie możliwie dużo ( tzn kabina ma być cała). kierowca trzeźwy więc to chyba nie do końca potwierdza twoją teorię. samochód myślę, że był na gaz i dlatego tak szybko spłonął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
jesli chcesz zeby ktos wogole rozwazyl twoje rady to nie obrazaj tej osoby bo wtedy nie stanowisz dla niej zadnej wartosci osba ktora wyraza sie tak jak ty nic soba nie reprezentuje wiec jak mozesz doradzac innym?
OPLUWANIE - NO TAK ŚWIETNA METODA -POGRATULOWAĆ KULTURY, A MOŻE BY TAK DOJŚĆ DO PRAWDY - ALE TO ZA DUŻO CZSU ZAJMUJE WIĘ C PO CO SKORO MOŻNA WSZYSTKO POSZUFLADKOWAĆ PO SWOJEMU. PRZECIEŻ JESTEM NAJMĄDRZEJSZY I PĘPEK ŚWIATA PRAWDA?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żalll... Jak na razie to ja żyję a twoi ukochani koledzy nie i na tym ten cały pic polega, że mądry człowiek jeździ wiele lat bez wypadku a idiota ginie tragicznie.
TAK NIEKTÓRYCH PAN BÓG ZOSTAWIA NA POPRAWĘ, A MASZ DZIECI? BO LOS MOŻE CIĘ W ŻYCIU ZASKOCZYĆ - NIE KONIECZNIE MILE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wy wiecie takie żeczy weście przestancie wypisywać takie poje***e głupoty. Czy wy wiecie jak się czują ich rodziny po tym wypadku uszanujcie to troche do to wszystko co piszecie jest bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje nam Ciebie Marcinku...bardzo brakuje...spoczywaj w pokoju...do zobaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzialam dzisiaj miejsce tego wypadku,wyglada strasznie.mnostwo zniczy i kwiatow.az ciarki przechodza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę was ludzie.. Niektórzy z was widać, że nudzą się w domu. Bo nie znając żadnych faktów ani nic, osądzają że "SAMI SĄ SOBIE WINNI". Wy chyba nie wiecie co mówicie... Wszystko było całkowicie normalnie, chłopak NA PEWNO nie był pijany i raczej nie był żadnym piratem drogowym. Prawdopodobnie główną przyczyną tragedii było to, że kierowca najzwyczajniej w świecie zasnął. I nie jest to niczyja wina.. Więc moglibyście się powstrzymać od uwag na temat osób, których kompletnie nie znacie. Ja Magdę znałam bardzo dobrze. I była to niesamowita osoba.. Tak pełnej życia i wesołej dziewczyny to nigdy nie widziałam. Tryskała energią i miała niesamowity śmiech <3 Jest mi strasznie przykro z powodu tego wypadku. ;( POKÓJ ICH DUSZOM MADZIA [*] DANIEL [*] MARCIN [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żalll... Jak na razie to ja żyję a twoi ukochani koledzy nie i na tym ten cały pic polega, że mądry człowiek jeździ wiele lat bez wypadku a idiota ginie tragicznie.
głupota ludzka mnie przeraża... mądry człowieku życze ći żeby przynajmiej jedno Twoje dziecko zgineło w tragicznym wypadku kiedy tY jeszcze będziesz na tym świecie, gdybym miał zaszczyt być wtedy przy tOBIE to bym się śmiał nad tobą i skakał ze szczęścia!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przykra i tragiczna sprawa ale prawdopodobnie osoby wracały z sobotniej dyskoteki i być moze za trzeźwe nie były. Dowiemy się lub nie. Jak myślicie dlaczego wielu młodych ludzi ginie na drogach w sobotnie noce? Przypadek czy głupota?
ja znałam tych 2 chłopaków i powiem tyle że nie wracali z dyskoteki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
A ta dziewczyna skad byla?
Była ze Świdnika. Informacje o dziewczynie : 16 lat, chodziła do 3 gimnazjum. Więcej informacji nie mogę powiedzieć, gdyż nie wiem czy rodzina chciałaby tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje słoneczko odpoczywa sobie teraz aniołek Kochali ją wszyscy, usmiechnięte szczęście ;* Na zawsze przy mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcina spotkałam raz w życiu. To była moja pierwsza podróż na stopa o bardzo późnej porze, zatrzymał się i podwiózł mnie do Parczewa. Mówił, że to nic, że nadrobi trochę drogi, ale nie będzie się martwił, że coś mi się stanie. Zaimponował mi, kiedy mówił, że nie lubi alkoholu, dlatego proszę nie mówić, że był nietrzeźwy. Kiedy żegnałam się z nim obiecałam, że postaram się spłacić dług wdzięczności wobec niego. Dlaczego przyszło mi w taki sposób: modlitwą?
taki wlasnie był, zawsze najpierw myślał o innych, potem dopiero o sobie...i tego dnia też tak było, chciał pomóc, nie pił, chciał odwieść Magdę... był bardzo zmęczony i najprawdopodobniej zasnął... minęły już ponad 4 lata, a pustkaw sercu pozostała...spoczywaj w pokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...